Navigation

Obchodní podmínky

Uzavření smlouvy

Potvrzenou objednávkou je uzavřen smluvní vztah mezi Vámi jako objednatelem a společností GAMA TRADE, s.r.o., jako dodavatelem. Tento smluvní vztah se řídí obchodním zákoníkem ČR a je závazný pro obě strany.
Společnost GAMA TRADE, s.r.o. si vyhrazuje právo úpravy cen a detailů zboží v kterýkoliv okamžik a to bez jakéhokoliv upozornění. Veškerá nabídka na GAMATRADE.cz platí do vyprodání zásob. V případě vyprodání zásob u Vámi objednaného artiklu bude jakákoliv, předem uhrazená částka promptně vrácena na účet objednatele.

Ostatní podmínky smlouvy

Společnost GAMA TRADE, s.r.o. není schopna garantovat barevnost jednotlivých produktů na eshopu GAMATRADE.cz, jelikož je tato závislá na nastavení resp. typu Vašeho monitoru. Veškerý design, texty a fotografie podléhají copyrightu společnosti GAMA TRADE, s.r.o.. Webdesign, styl, či formu stránek je zákazáno měnit, či re-publikovat na internetu bez písemného svolení společnosti GAMA TRADE, s.r.o..
Společnost GAMA TRADE s.r.o. si vyhrazuje právo nepostoupit jakoukoliv objednávku k vyřízení.
Tyto obchodní podmínky se vztahují na veškeré transakce uskutečněné na GAMATRADE.cz a mohou být změněny provozovatelem, společností GAMA TRADE s.r.o. a to bez jakéhokoliv upozornění. Tyto změny se poté budou vztahovat na jakoukoliv přijatou objednávku.
Tyto obchodní podmínky nijak neovlivňují Vaše zákonná práva.
Eshop GAMATRADE.cz je provozován společností GAMA TRADE, s.r.o., se sídlem Štefánikova 2602, 760 01 Zlín, Česká republika. IČ: 48533025, DIČ: CZ48533025, vedenou u rejsříkového soudu v Brně pod spisovou značkou: C 10973.

GAMA TRADE s.r.o. © 2018
Powered by OpenShop (based on OpenCart)